Акумуляторний секатор ТехАС ТАОЕ-PS25L - інструмент призначений для обрізки гілок дерев, кущів тощо. На відміну від ручних секаторів Тех.АС ТАОЕ-PS25L має велику ступінь зусилля, що дозволяє різати гілки товщиною до 25мм. здатен показати надзвичайно високу продуктивність не викликаючи втоми користувача. Безщітковий двигун відрізняється високою енергоефективністю, збільшеним часом безперервного використання та довговічністю. Можливість встановлення ножів на 25мм та 32мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | ТехАС |
| Країна виробник | Україна |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Довжина леза | 25 мм |
| Максимальний діаметр реза | 30 мм |
| Матеріал рукоятки | ABS-пластик |
| Вага | 1 кг |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Обрізка |
| Конструкція | Штангові |
| Додаткові функції | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прорізнена рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴






