
Vitals Master SK 1890HP led Шліфувальна машина (900вт, 185мм, 36 місяців)
4 043 ₴
3 175 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK1890HPled
- +380 (67) 584-96-20
Загальний опис шліфувальної машини для стін Vitals Master SK 1890HP led:
Шліфувальна машина Vitals Master SK 1890HP led - пів-професійний інструмент для обробки стін та стелі під час проведення ремонтних робіт. Дана модель дозволяє проводити як грубу обробку шліфувальними дисками, так і тонке полірування. Зміна шліфувального кругу відбувається за пару секунд завдяки системі кріплення з липучкою. Шліфувальна машина Vitals Master SK 1890HP led має вбудований регулятор обертів, що дозволяє контролювати оберти двигуна в залежності від матеріалу, що обробляється. Відмінною особливістю серії шліфувальних машин для стін Vitals Master SK 1890HP led є кругове LED-підсвічування зі спеціальним розсіювачем, який збільшує освітлення робочої області та зменшує втому очей.
Основні переваги шліф-машини Vitals Master SK 1890HP led:
- 3 роки – офіційної гарантія
- 900 Вт – максимальна потужність
- 185 мм – максимальний діаметр диска
- Регулювання обертів - 5 вбудованих режимів
- 1400 - 2700 об/хв - швидкість обертання головки
- Система плавного запуску
- Вбудована система автоматичного видалення пилу
- Кожух головки зі знімним сегментом для обробки внутрішніх кутів приміщення
- Кругове LED-підсвічування робочої зони з розсіювачем
- 3 кг - вага шліфувальної машини
Комплектація
- Шліф-машина Vitals Master SK 1890HP led
- Гофрований шланг 1,5 м.
- Адаптер для підключення шланга
- Наплічний мішок для збору пилу.
- Шліфувальний папір 4 шт.
- Комплект запасних щіток для двигуна
- Г-подібний шестигранний ключ
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Литва |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 2700 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Вага | 2.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 185 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування кількості обертів | Так |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Підсвічування для робочих зон | Так |
- Ціна: 3 175 ₴









