
DWT HKS21-79, пила дискова (2100Вт, 235 мм, 4300 об/хв)
4 000 ₴
3 700 ₴
- В наявності
- Код: HKS21-79
- +380 (67) 584-96-20
Пила дискова DWT HKS21-79, напівпрофесійна пила з потужним 2100 Ват двигуном та 4300 оборотів на хвилину. Максимальний проріз деревини 79 мм. Зручна та надійна пила з високоякісних матеріалів, мідною обмоткою двигуна. Офіційна гарантія 3 роки. Придбавши у нас пилу, Ви отримаєте доступ до оригінальних запчастин ТМ DWT, CROWN, STANLEY, DEWALT. За додатковою інформацією прошу звертатись, номера телефонів на сайті r-tool.com.ua
Характеристики:
Номінальна потужність: 2100 Вт
Сила струму при напрузі: 220-230 В 9.4 A
Число обертів холостого ходу: 4300 об/хв
Діаметр пильного диска: 230 / 235 мм
Посадковий Ø пиляльного диска: 30 мм
Макс. товщина пиляльного диска: 2,4 мм
Макс. глибина різання при 45°: 56 мм
Макс. глибина різання при 90°: 79 мм
Вага: 6,8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 235 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4300 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 59 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Можливість стаціонарного кріплення | Так |
| Вага | 6.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захисний кожух | Так |
| Паралельний упор | Так |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захисні шкірки | Так |
- Ціна: 3 700 ₴


