-24%

УДАРНИЙ DWT ASBP-20 DNM-2 BMC безщітковий шурупокрут (20В/ 45Нм/ 2Аг)
4 550 ₴
3 450 ₴
- Готово до відправки
- Код: ASBP-20 DNM-2
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
DWT - швейцарський бренд, відомий своєю високотехнологічністю. Прикладом надійного і безпечного інструменту є акумуляторний безщітковий УДАРНИЙ шурупокрут DWT ASBP-20 DNM-2 BMC при вазі 1,5 кг здатен працювати на професійному рівні. Прилад працює від потужного і продуктивного акумулятора 20 Li-Ion, тому Ви зможете використовувати його де забажаєте. DWT ASBP-20 DNM-2 BMC - безщітковий ударний шурупокрут професійного класу. Гарантія офіційна на території України 36 місяців.
Особливості УДАРНИЙ DWT ASBP-20 DNM-2 BMC:
- Безщітковий двигун
- Електронне регулювання швидкості
- Вибір швидкості кроку
- Зворотна функція
- Змінний крутний момент
- Інтегрована світлодіодна лампа
Технічні характеристики DWT ASBP-20 DNG-2 BMC:
- Тип акумулятора: Li-Ion (сумісний з моделями серії *XS ТМ CROWN)
- Номінальна напруга 20 В
- Ємність акумулятора 2 AH
- Швидкість без навантаження 0-400/0-1400 min-1
- Швидкість удару 0-6000/0-21000 min-1
- Діапазон затягування патрона 0.8-10 mm
- Максимальний крутний момент (м'який/жорсткий) 45 N.m
- Контроль крутного моменту 20+3
- Вага 0.87 kg (без Ак)
Комплектація шуруповерта DWT ASBP-20 DNM-2 BMC:
- Акумуляторний дриль-шуруповерт;
- Акумулятори 2Аг (мають індикатор контролю заряду) - 2 од.;
- Зарядний пристрій (сила струму заряду 2Аг);
- Викрутка-вставка (двостороння);
- Кейс (чемодан);
- Магнітний тримач біт та металева кліпса-тримач на пояс;
- Інструкція з експлуатації, гарантійний талон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 20 |
| Максимальний крутний момент | 45 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 21000 уд/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.85 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 35 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Підсвічування для робочих зон | Так |
| Тормоз двигуна | Так |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Незахищена муфта | Так |
| Прорізнена рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 450 ₴






