-10%

DWT EDSP02-140 шліфувальна машина ексцентрик-трикутна
1 450 ₴
1 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: EDSP02-140
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики:
- Потужність: 220 Вт
- Швидкість холостого ходу: 13000 min-1
- Розмір шліфувальної поверхні: 140 x 140 x 80 мм
- Вага: 1 кг
Функціональні особливості:
- М'яка ручка
- Пориста нижня пластина
- Дизайн вентиляційних отворів
- Система пиловідведення
- Невеликий розмір, можна використовувати в обмеженому просторі
- Змінна швидкість
Комплектація:
- Ексцентрикова шліфувальна машина: 1 шт.
- Інструкція з експлуатації: 1 шт.
- Шліфувальний папір: 1 шт.
- Мішок для збору пилу: 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 13000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 140 мм |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування кількості обертів | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴



