-3%

DWT BM04-13 STG потужний двохшвидкісний шуруповерт
1 750 ₴
1 695 ₴
- Готово до відправки
- Код: BM04-13STG
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Потужність: 400 Вт
- Оберти: 0-480 / 0-1800 хв| 1 (передавання I / II)
- Тип патрона: Швидкозатискний
- Діапазон затиску патрона 2-13 мм
- Макс. діаметр свердління в сталі 13 мм
- Макс. діаметр свердління в дереві 16 / 35 мм
- Вага 1,57 кг
Особливості:
- 2 режими роботи (закручування та свердління)
- ступінчатий регулятор швидкості
- регулятор крутного моменту
- автоматичний блокуванн шпинделя
- електронне регулювання швидкості
- функція реверсу
- фіксація вмикача/вимикача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 2 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 20 |
| Максимальний крутний момент | 80 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 480 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 180 уд/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвічування для робочих зон | Так |
| Прорізнена рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 695 ₴






