-24%

CROWN CT26010HX PROFESSIONAL акумуляторний фрезер, 33000об/хв/20В/Ø6,8 мм (каркас)
5 550 ₴
4 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: CT26010HX
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики акумуляторного фрезера CROWN CT26010HX PROFESSIONAL:
- Тип акумулятора Li-on
- Номінальна напруга 20 В
- Швидкість холостого ходу 10000-30000 minˉ¹
- Цанга внутрішній Ø 6 / 8 мм
- Хід основи фрези 20 мм
- Сумісні батареї CAB208016XE, CAB208016XE CB, CAB205014XE, CAB204015XE, CAB204015XE CB, CAB204014XE, CAB204014XE CB, CAB202013XE, CAB202013XE CB
- Вага 2 кг
Особливості акумуляторного фрезера CROWN CT26010HX PROFESSIONAL:
- Регулювання швидкості
- Безщітковий двигун
- Фіксатор шпинделя
- Регулювання глибини фрезерування
- Система витяжки пилу
- Гарантія виробника 36 місяців
Комплектація акумуляторного фрезера CROWN CT26010HX PROFESSIONAL:
- Акумуляторний фрезер - 1шт.
- Паралельна напрямна - 1 шт.
- Направляючий з роликом - 1 шт.
- Перехідник для підключення пиловідводу апарату - 1 шт.
- Ключ - 1 шт.
- Інтрукція та гарантійний талон - 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Максимальна глибина фрезерування | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 33000 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴



