-15%

CROWN CT18118 BMC потужний перфоратор SDS-MAX/10Дж/1250Вт/36 місяців/ PROFESSIONAL
9 000 ₴
7 650 ₴
- Готово до відправки
- Код: CT18118
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики перфоратора SDS-MAX CROWN CT18118 BMC:
- Потужність - 1250 Вт
- Сила струму при напрузі - 220-230 В 5.6 A
- Тип патрона - SDS-MAX
- Число ударів - 410 хвˉ¹
- Сила удару - 10 Дж
- Вага - 7 кг
Переваги та особливості:
- Патрон SDS-MAX
- 2 режими роботи (свердління з ударом / довбання)
- Режим повороту зубила
- Запобіжна муфта
- Антивібраційна система
- М’яка накладка
- Професійний клас
- Гарантія 36 місяців
Комплектація CROWN CT18118 BMC:
- Перфоратор CROWN CT18118 BMC: 1 шт.
- Інструкція з експлуатації: 1 шт.
- Обмежувач глибини: 1 шт.
- Додаткова рукоятка: 1 шт.
- Свердла: 3 шт.
- Зубило плоске: 1 шт.
- Зубило піка: 1 шт.
- Пиловловлювач: 1 шт.
- Контейнер зі змазкою: 1 шт.
- Кейс: 1 шт.
- Гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Crown |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Максимальна кількість ударів | 410 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 10 Дж. |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип патрона | SDS-HEX |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування кількості обертів | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 650 ₴




