-14%

УДАРНИЙ DWT ASBP-20 DNG-2 BMC безщітковий шурупокрут (20В/ 60Нм/ 2Аг)
5 000 ₴
4 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: ASBP-20 DNG-2 BMC
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
DWT - швейцарський бренд, відомий своєю високотехнологічністю. Прикладом надійного і безпечного інструменту є акумуляторний безщітковий УДАРНИЙ шурупокрут DWT ASBP-20 DNG-2 BMC при вазі 1,5 кг здатен працювати на професійному рівні. Прилад працює від потужного і продуктивного акумулятора 20 Li-Ion, тому Ви зможете використовувати його де забажаєте. DWT ABSP-20 DNG-2 BMC - безщітковий ударний шурупокрут професійного класу. Гарантія офіційна на території України 36 місяців.
Особливості DWT УДАРНИЙ-2 BMC:
- Безщітковий двигун
- Електронне регулювання швидкості
- Вибір швидкості кроку
- Зворотна функція
- Змінний крутний момент
- Інтегрована світлодіодна лампа
Технічні характеристики DWT ASBP-20 DNG-2 BMC:
- Тип акумулятора: Li-Ion (сумісний з моделями серії *XS ТМ CROWN)
- Номінальна напруга: 20 B
- Ємність аккумулятору: 2 Aг
- Час зарядки акумулятора: 60 хв
- Число обертів холостого ходу: 0-450 / 0-2000 хвˉ¹ (передача I / II)
- Частота удару 30000 уд/хв
- Тип патрона: Швидкозатискний патрон
- Діапазон затиску свердлильного патрона: 1,5-13 мм
- Макс. крутний момент: 60 Нм
- Макс. діаметр свердління в дереві: 35 мм
- Макс. діаметр свердління в сталі: 13 мм
- Макс. діаметр закручуваних шурупів: 13 мм
- Вага: 0,95 кг (без Ак)
Комплектація шуруповерта DWT ASBP-20 DNG-2 BMC:
- Акумуляторний дриль-шуруповерт;
- Акумулятори 2Аг (мають індикатор контролю заряду) - 2 од.;
- Зарядний пристрій (сила струму заряду 2Аг);
- Викрутка-вставка (двостороння);
- Кейс (чемодан);
- Магнітний тримач біт та металева кліпса-тримач на пояс;
- Інструкція з експлуатації, гарантійний талон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 20 |
| Максимальний крутний момент | 60 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 3000 уд/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.85 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 35 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Підсвічування для робочих зон | Так |
| Тормоз двигуна | Так |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Незахищена муфта | Так |
| Прорізнена рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 300 ₴











