
Техас TAOE-AG125L (d:125мм, три режими швидкості, без АКБ) акумуляторна кутова шліфмашинка
1 395 ₴
- Готово до відправки
- Код: TAOE-AG125L
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості та переваги акумуляторної шліфмашини Техас TAOE-AG125L
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Техас TAOE-AG125L працює від акумуляторів лінійки ONE ENERGY. Дана модель болгарки оснащена безщітковим двигуном, який має збільшену потужність та великий ККД, що забезпечує тривалу продуктивність інструменту під навантаженням та трьома режимами швидкості - 5000 / 6500 / 8500 об/хв. Розмір корпусу в обхваті частини мотору складає лише 53 мм, та 42 мм у руків’ї.
Гарантія офіційна на території України 36 місяців!
Характеристики:
- Тип акумулятора: Li-Ion лінійки ONE ENERGY (TAOE-B410, TAOE-B610)
- Номінальна напруга: 20 В
- Рекомендована ємність акумулятора для ефективної роботи: 4 та 6 Аг
- Три режими швидкості - 5000 / 6500 / 8500 об/хвˉ¹
- Різьба шпинделя M10/M14
- Макс. Ø відрізного диска: 115/125 мм
- Макс. Ø шліфувального диска: 115/125 мм
- Макс. Ø дискової дротяної щітки: 65/75 мм
- Макс. Ø чашеподібної дротяної щітки: 65/75 мм
- Вага без АКБ: 1,4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТехАС |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування кількості обертів | Так |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Незахищена муфта | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 395 ₴







