
CROWN CT23026-125XS-4 BMC Original шліфмашина кутова, акумуляторна безщіткова
6 000 ₴
5 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: CT23026
- +380 (67) 584-96-20
CROWN - швейцарський бренд, відомий своєю високотехнологічністю. Прикладом надійного і безпечного інструменту є кутова акумуляторна шліфмашина CROWN CT23026-125HXS-4 BMC при вазі 2,1 кг здатна працювати на швидкості до 9000 оборотів в хвилину. Прилад працює від потужного і продуктивного акумулятора 20 Li-Ion, тому Ви зможете використовувати її в гаражі або на дачі.
Максимальний діаметр диска кутової шліфувальної машини CROWN CT23026-125HXS-4 BMC становить 125 мм. Такі болгарки найбільш популярні, оскільки дозволяють вирішити більшість побутових завдань. З інших переваг кутової шліфувальної машини CROWN CT23026-125HXS-4 BMC слід назвати безщітковий 20-вольтний двигун і бічну рукоятку на дві позиції, що дозволяє контролювати процес роботи.
Інструмент оснащений плавним пуском, а пристрій Mesh Covers не дозволяє пилу потрапляти в двигун, що сприяє зручності і тривалої експлуатації болгарки. У разі несправності болгарки електронна муфта зменшить реакцію відштовхування, а електронний гальмо швидко зупинить диск, що допоможе уникнути травм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір цанги | 14 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Незахищена муфта | Так |
- Ціна: 5 500 ₴






