
Напівавтомат ТехАС ТА-MIG260 (MIG/MAG/MMA/LIFT TIG) 260А/6.9кВт
7 390 ₴
6 900 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00260
- +380 (67) 584-96-20
Професійний зварювальний напівавтомат інверторний ТехАC ТА-MIG260 з можливістю роботи з газом (MIG) та без газу (MAG) та дуговим зварюванням (ММА). В комплект входить якісний знімний Єврорукав довжиною 3 метри.
Зварювальний інверторний напівавтомат ТехАC ТА-MIG260 - один з найкращих апаратів на ринку України, надійний та за доступну ціну. Використовується для різноманітних зварювальних робіт, як професійного так побутового рівня. Агрегат виготовлений на сучасному обладнанні з високої якості комплектуючих. Завдяки застосуванню інверторної технології ТехАC ТА-MIG260 має компактні розміри і досить не важкий - 10,5 кг.
Споживання електроенергії апаратом у порівнянні з класичними трансформаторами в кілька разів нижче. Вам не варто більше переживати, що в мережі слабка напруга, або що сусіди вдадуться скаржитися через стрибки світла. Модель може працювати в режимі напівавтоматичного зварювання (MIG/MAG) у середовищі газу та без нього (флюсовим дротом) та в режимі ручного дугового зварювання електродами (MMA) на постійному струмі. Струм зварювання плавний змінюється в межах від 40 до 260А і відображається на електронному дисплеї. З основних особливостей зварювального напівавтомата обов'язково варто відзначити: швидке заправлення дроту без газу, наявність знімного "єврорукава", термозахист, універсальність і надійність.
Основними особливостями напівавтомата ТехАC ТА-MIG260 є:
- Плавне регулювання подачі дроту;
- Електронний дисплей - налаштування показника зварювального струму;
- Збереження працездатності при слабкій напрузі;
- Можливість роботи з газом і без газу, а також зварювання вольфрамовими електродами 1,2-2,6мм;
- Швидка заправка дроту - встановити бухту з дротом дуже просто і швидко;
- Знімний єврорукав 3м;
- Надзвичайна особливість – наявність офіційної гарантії 36 місяців (де б ви не знаходились, чи село чи місто, головне, щоб у вашому місті була нова пошта, а решту сервіс ТехАС бере на себе. Як це працює, ми вам розкажемо).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | ТехАС |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 260 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 40 А |
| Номінальна споживана потужність | 6.9 кВт |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Максимальний діаметр дроту | 1 мм |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Механізм подачі дроту | Метал |
| Тип підключення рукава | Євро роз'єм |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 5 кг |
| Мінімальна швидкість подачі дроту | 0.8 м/хв |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Вага | 10.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
- Ціна: 6 900 ₴








