-18%

Техас ТАОЕ-S4 _2 акумуляторна ланцюгова міні пила (2 акумулятори, 2 шини, 2 ланцюга) Texac TAOE-S4 _2
1 750 ₴
1 435 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2041016
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація:
- Акумуляторна ланцюгова міні пила Техас ТАОЕ-S4
- Акумуляторні батареї 2 штуки по 2 ампера
- Два комплекта шина+ланцюг на 4” та 6”
- Зарядний пристрій
- Набір викрутка та ключ
- Пластиковий кейс
- Інструкція та гарантійний талон
Завдяки своїм невеликим розмірам та вазі, акумуляторною ланцюговою пилою Техас ТАОЕ-S4 зручно виконувати різноманітні роботи, такі як обрізання гілок у саду, розпилювання дощок, столярні роботи та інші роботи з розпилювання деревини. Компактні розміри ланцюгової пилки та встановлена шина на 4” або 6” та з додатковим акумулятором, дозволить з легкістю провести обрізання гілок у густій кроні дерева, не пошкодивши сусідніх гілок. Ергономічна форма ланцюгової пилки дозволяє виконувати роботу, утримуючи пилку однією рукою.
Акумуляторна пилка Texас ТАOE-S4 сумісна з телескопічною штангою Texас TAOE-TP13-2, яку Ви також можите замовти в нашому магазині. Ефективність спилювання гілок на висоті до 4 метрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | ТехАС |
| Країна виробник | Україна |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 15 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Кількість обертів | 3200 об/хв |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 90 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 435 ₴









