
Техас TAOE-S12BL+TAOE-B410+TAOE-C2 безщіткова акумуляторна ланцюгова пила (25см, 3 роки гарантії) ТАОЕ-S12BL
5 000 ₴
3 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01242
- +380 (67) 584-96-20
Новинка ТМ Техас акумуляторна ланцюгова пила ТAОЕ-S12BL оснащена безщітковим двигуном та 12 дюймовою шиною, що дозволяє ефективно та довготривало виконувати роботи по розпилюванню деревини діаметром до 25см. Що робить акумуляторну пилу незамінним помічником при роботі з деревною.
Довготривале розпилювання деревини.
Ергономічність, зручно користуватись.
Зручність у користуванні
Акумуляторна ланцюгова пила Тех.АС ТAОЕ-S12 має компактний розмір, невелику вагу. Додаткову зручність при користуванні акумуляторною пилою додає система швидкого без ключового натягуванням ланцюга. Для спостереження ємності акумулятора відповідає панель, на якій розташовано індикатор рівня заряду. Зручне розташування заливної горловини для оливи та оглядове вікно дозволяє своєчасно контролювати та доливати оливу по мірі її витрачання.
Переваги
- Без ключова система натягування ланцюга.
- Індикатор рівня заряду акумулятора.
- Компактний розмір.
- Невелика вага.
- Можливість кріплення до стіни.
Безпечне користування
Відразу декілька систем безпеки забезпечують користувачеві високий рівень захисту. Передне гальмо має звукове супроводження, що попереджає користувача про готовність чи блокування пили. Додаткова автоматична кнопка блокування не дозволить випадково увімкнути пилу.
- Передній тормоз ланцюга.
- Звукове супроводження про блокування пили.
- Гумові накладки на ручці.
- Автоматична кнопка блокування запуску пили.
Безщітковий двигун
Даний тип двигуна відрізняється високою енергоефективністю, збільшеним часом безперервного використання та довговічністю.
Низький рівень тепловиділення – не перегрівається.
Довговічність двигуна – стійкість до перевантажень.
Енергоефективність – витрата батареї знижена до 50%.
ONE ENERGY
Акумуляторна лінійка інструменту ONE ENERGY є єдиною екосистемою. Акумулятор сумісний із загальною батареєю. Завдяки цьому немає потреби купляти окремий акумулятор до кожного виду інструменту.
Універсальний акумулятор, який підходить до інструмента з лінійки ONE ENERGY.
Багаторівневий захист акумулятора.
Відсутня ефект пам'яті – можна заряджати будь-коли незалежно від заряду акумулятора.
Пластиковий захист елементів забезпечує надійну фіксацію.
- Акумуляторна ланцюгова пила Техас ТAОЕ-S12BL
- Акумулятор TAOE-B410: 4Аг
- Зарядний пристрій TAOE-C2: 2Аг
- Інструкція та гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | ТехАС |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина шини | 300 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 12 м/сек |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Об'єм масляного бака | 120 мл |
| Вага | 2.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Тип пакування | Поштова скринька |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Емкість акумулятора | 4 А / г |
| Напруження акумулятора | 20 В |
| Адреса двигуна | Поперечне |
| Час заряджання акумулятора | 90 хв |
| Мастило ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Да |
| Кількість обертів | 8000 об/хв |
- Ціна: 3 300 ₴











