
Акуляторний гайковерт Техас TAOE-IW700, 6Аг, зарядка 2А
4 555 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10762
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики гайковерта Texас TAOE-IW700
- Напруга акумулятора 20 В
- Крутящий момент 700 Нм
- Кількість режимів роботи 4+1
- Кількість оборотів 1100/1600/2300/2850
- Кількість ударів 0-3000 уд/хв
- Тип двигателя безщітковий
- Тип патрона квадрат 1/2 Реверс
- Регулювання оборотів
- Режим зриву гайки
- Гарантія офіційна 36 місяців
Комплектація гайковерта Техас TAOE-IW700
- Гайковерт Техас TAOE-IW700 - 1шт
- Акумуляторна батарея 6Аг (TAOE-B610) - 1шт
- Зарядний пристрій 2A (TAOE-C2) - 1шт
- Коробка паперова
- Інструкція та гарантій талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТехАС |
| Країна виробник | Україна |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний крутний момент | 700 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Час зарядки акумулятора | 2.5 годин |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 5 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування кількості обертів | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 555 ₴






