
Бензопила ланцюгова Vitals Master BKZ 3816j Black Edition (1.4 кВт/35 см)
4 289 ₴
3 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23816
- +380 (67) 584-96-20
Висока якість, практична в експлуатації бензопила Vitals Master BKZ 3816j Black Edition - це Ваш надійний помічник для виконання різних робіт в лісі та саду. Вона допоможе розпиляти колоди і дерева середнього розміру і стане в нагоді для обрізки садових дерев. Бензопила оснащена антивібраційною системою і призначена для індивідуального використання в побутових умовах. Відмінною особливістю пилки є автоматизована система мастила ланцюгового механізму. Автоматика запобігає перегріванню ланцюга і шини, самостійно визначаючи оптимальну кількість мастила для певного виду робіт. Мастильним механізмом регулюється кількість подачі масла в залежності від твердості матеріалу, а також виду виконуваних завдань. Конструкція пилки оснащена двотактним економним двигуном. Зручність і точність робіт забезпечується за рахунок добре збалансованої конструкції. Простий доступ до видаткових матеріалів надає можливість робити заміну фільтру і свічки без візиту до центрів технічного обслуговування.
Характеристики бензопілі Vitals Master BKZ 3816j Black Edition
| Тип двигуна | двотактний бензиновий одноциліндровий, повітряного охолодження |
| Тип палива | суміш бензину з маслом для двотактних двигунів 25:1 |
| Робочий об'єм циліндра, куб. см | 37,0 |
| Потужність, кВт/к.с. | 1,2 / 1,6 |
| Максимальна швидкість, об/хв | 11 000 |
| Швидкість холостого ходу, об/хв | 2800-3200 |
| Швидкість ланцюга, м/c | 22,9 |
| Час спрацьовування гальма ланцюга, с | 0,12 |
| Система запуску двигуна | ручний стартер |
| Трансмісія | автоматична відцентрова муфта зчеплення |
| Подавання оливи | автоматична з регулюванням |
| Об'єм паливного бака, мл | 310 |
| Об'єм масляного бака, мл | 200 |
| Довжина шини, дюйм | 14 |
| Крок ланцюга, дюйм | 3/8 |
| Габарити упаковки, мм | 425х415х295 |
| Вага, кг | 5,3/5,8 |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Литва |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 350 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 22.9 м/сек |
| Кількість обертів | 3200 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 37 куб. см |
| Потужність двигуна | 1.6 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 310 мл |
- Ціна: 3 500 ₴








