Топ

Техас ТАОЕ-СD37 безщітковий шурупокрут (20V, 38Нм, 2ак) TAOE-CD37
2 545 ₴
- Готово до відправки
- Код: TAOE-CD37
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
✔ Компактний і ергономічний дизайн полегшує навантаження при використанні.
✔ Довжина корпусу всього 155 мм - є одним з кращих показників серед 20 В дрилів-шуруповертів на ринку.
✔ Безщітковий двигун з високим ККД забезпечує більшу тривалість роботи без перезарядження акумулятора.
✔ Відсутність швидкозношуваних частин (щітки) збільшує загальний ресурс інструменту, дозволяє інструменту працювати довше на одному заряді акумулятора.
✔ Електронне регулювання швидкості.
✔ Світлодіодне підсвічування робочої зони.
✔ Використовується в збірці меблів, монтажі конструкцій, опалювального, вентиляційного обладнання, столярних та електротехнічних роботах тощо.
✔ Довжина корпусу всього 155 мм - є одним з кращих показників серед 20 В дрилів-шуруповертів на ринку.
✔ Безщітковий двигун з високим ККД забезпечує більшу тривалість роботи без перезарядження акумулятора.
✔ Відсутність швидкозношуваних частин (щітки) збільшує загальний ресурс інструменту, дозволяє інструменту працювати довше на одному заряді акумулятора.
✔ Електронне регулювання швидкості.
✔ Світлодіодне підсвічування робочої зони.
✔ Використовується в збірці меблів, монтажі конструкцій, опалювального, вентиляційного обладнання, столярних та електротехнічних роботах тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | ТехАС |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 20 |
| Максимальний крутний момент | 37 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1450 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прорізнена рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 545 ₴









