Топ
-14%

DWT BHP15-32V BMC потужний перфоратор (1500Вт, 6 Дж, SDS)
5 000 ₴
4 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: BHP15-32V
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перфоратор DWT BHP15-32V BMC – представник нової лінійки бочкових перфораторів торгової марки DWT, які оснащуються регулятором обертів та мають дуже яскравий та сучасний дизайн.
Особливості перфоратора DWT BHP15-32V BMC
- Патрон SDS+
- Регулювання швидкості
- 3 режими роботи
- Запобіжна муфта
- Режим повороту зубила
- Вертикальне компонування
- Ергономічна рукоятка з гумовими накладками
- Антивібраційна система рукоятки
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Регулювання оборотів
| Потужність | 1500 Вт |
| Число ударів | 0-4500 хвˉ¹ |
| Енергія удару | 6 Дж |
| Виробник | Merit Link International AG |
| Cила струму при напрузі 230 В | 5,8 А |
| Число оборотів холостого ходу | 0-920 хвˉ¹ |
| Тип патрона | SDS PLUS |
| Макс. Ø свердління в бетоні | 36 мм |
| Макс. Ø свердління в сталі | 13 мм |
| Макс. Ø свердління у дереві |
40 мм |
Комплектація:
- Перфоратор 1шт.
- Інструкція з експлуатації 1 шт.
- Обмежувач глибини 1шт.
- Додаткова ручка 1шт.
- Ключ фланцевий 1шт.
- Пилоуловлювач 1 шт.
- Контейнер зі змащенням 1шт.
- Свердла по бетону (Ø: 8, 10, 12) 3 шт
- Зубило піка 1 шт.
- Зубило плоске 1шт.
- Комплект вугільних щіток
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DWT |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 880 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4350 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 6 Дж. |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 36 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 5 |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування кількості обертів | Так |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Незахищена муфта | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 300 ₴





