EnerSol EPG-2000ISQ – це високоякісний інверторний бензиновий генератор, який ідеально підходить для забезпечення резервного електропостачання в будь-яких умовах. Завдяки своїм характеристикам він стане незамінним помічником на дачі, в кемпінгу або на невеликих будівельних об'єктах.
Сучасний генератор розроблено для використання як резервне джерело живлення з максимальною потужністю 2000Ват.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Україна |
| Тип електростанції | Мережева |
| Потужність | 2 кВт |
| Тип системи мобільності | Портативна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Створити |
| Захист від короткого замикання | Да |
| Кількість фаз | 1 |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Під'єднання пристрою | Розетка AC 230 В |
| Тип палива | Бензин |
| Пікова потужність | 2 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Час безперервної роботи | 5 година |
| Номінальна потужність | 1.8 Вт |
| Режим роботи | Аварийный |
| Колір | Синій |
| Максимальна потужність | 2 Вт |
| Степінь захисту IP | 23 |
| Номінальна сила струму | 8.3 А |
| Захист від перевантаження | Да |
| Двигун | |
| Тактність двигуна | Чотиритактний |
| Марка двигуна | enersol |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Об'єм двигуна | 797 куб. см |
| Об'єм оливної системи двигуна | 0.38 л |
| Споживання палива | 0.38 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 305 мм |
| Вага | 22 кг |
| Довжина: | 520 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність вольтметра | Да |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Датчик рівня оливи | Да |
| Ручка для перенесення | Да |
| Лічильник мотогодин | Да |
| Автоматичний регулятор напруги | Да |
| Захисні шкірки | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 999 ₴










