Ударна дриль DWT SBM-810С - високоякісна напівпрофесійна дриль, довго буде служити в побутових умовах, а також легко справиться з важкими роботами майстра, які впевнені, що не варта переплачувати за дорогі бренди. Переваги: надійний та потужний 810 Вт двигун, металевий редуктор, сталеві шестерні. Функції: свердління ударне (бетон, цегла), без ударне (дерево, метал), регулювання оборотів, а також плавне регулювання оборотів від натиску кнопки, що дозволить вам якісно та надійно розпочати процес свердління та не зіпсувати заготовки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 44800 уд/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 810 Вт |
| Довжина кабелю | 1.5 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴





