Опис електрокоси Vitals Master EZT 144vrs
Електрокоса Vitals Master EZT 144vrs призначена для скошування рослинності. Найпотрібніша вона там, де неможливо або незручно використовувати колісну газонокосарку: на невеликих майданчиках, місцевості з нерівним рельєфом, схилах, у важкодоступних місцях. Зручна для обкошування дерев, чагарників, парканів, стінок, стовпів.
Потужний (1400 Вт) двигун і різальний інструмент електрокоси Vitals Master EZT 144vrs дають змогу косити як трави, бур’яни, так і поросль із товщиною стовбура до 20 мм.
Коса зібрана з висококласного комплектовання, з дотриманням високих норм контролю якості. Міцний, досить еластичний пластик, з якого виготовлені кожух двигуна, захисний кожух різального інструменту, має добру стійкість до ненавмисних термічних і механічних впливів.
Ергономічна ранцева жилетка й органи керування інструментом дають змогу працювати досить тривалий час, не відчуваючи втоми.
На території України на всі деталі й частини електрокоси Vitals Master EZT 144vrs діє абсолютна гарантія 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Литва |
| Тип | Електрокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Потужність двигуна | 1.7 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 240 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана ручка | Так |
| Регулювання ручки за висотою | Так |
- Ціна: 4 060 ₴










