
Електрична ланцюгова пила ТехАС ТА-03-228 (2800Вт)
3 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 03228
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Ланцюгова електрична пила Техас ТА-03-228 оснащується електромотором потужністю 2800Вт. Високу потужність і невеликі габарити мотору забезпечує використання мідної обмотки в роторі і статорі. Використання мідної обмотки дозволяє зберегти невеликі габарити, зробивши електропилу компактнішої. Для захисту від зовнішньої механічної дії обмотка покривається спеціальним лаком в декілька шарів. Так само лакування запобігає розшаруванню обмотки і збільшує термін експлуатації електродвигуна.
- У електропилі ТехАС ТА-03-228 встановлена ключова система натягнення ланцюга. Натягнення відбувається за допомогою гвинта-натягувача.
- Основним захистом в електричній пилі ТехАС ТА-03-228 виступає механічне гальмо ланцюга. Вмикається за допомоги зміщення щітка. Завдяки цьому значно знижується вірогідність травмування в непередбачених ситуаціях.
- Для зручності в електричній ланцюговій пилі ТехАС ТА-03-228 встановлена функція «швидка заміна щіток». Завдяки цій функції у користувача завжди є вільний доступ до щіток і при необхідності він у будь-який момент може витягувати щітки для заміни або перевірки їх на цілісність. Процедура не займає багато часу, досить скористатися підручними предметами, що дозволяють відкрутити щіткотримач.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | ТехАС |
| Країна виробник | Україна |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 400 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Кількість обертів | 14 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 5.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Ні |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Адреса двигуна | Продальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тріумф ланцюга | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 150 ₴








