-19%

ПРОФЕСІЙНА CROWN CT13567-125R кутова шліфмашина (d-125мм, 1050Вт, 12000об/хв, 1.9кг)
2 500 ₴
2 025 ₴
- Готово до відправки
- Код: CT13567
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
CROWN - швейцарський бренд, відомий своєю високотехнологічністю. Прикладом надійного інструменту є кутова шліфмашина CROWN CT13567-125R, професійного класу. Переваги: плавний пуск, захист від перевантаження та ненавмисного запуску, малі розміри, мідна обмотка якоря, 1050 Вт, максимальний діаметр диска 125 мм, максимальні оберти диска 12000 об./хв, максимальний ступінь захисту, корпус виготовлений із якісного пластику, високоміцні металеві шестерні, редуктор із магнієвого сплаву, легкий доступ до заміни щіток. Загалом... болгарка CROWN CT13625-125 чудово впорається з важкою роботою, де іншим не до снаги! Розміри: 25*5,2*9.8см. Дуже зручна та компактна, добре лежить у руці. Вага 1,9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 025 ₴





