
Зварювальний інвертор Kaiser MMA-280 HOME LINE (280А,кейс)
3 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: mma280
- +380 (67) 584-96-20
Зварювальний інвертор Kaiser MMA-280 HOME LINE - надійна модель інвертора для зварювання металів. Працює з постійною подачею струму в 280 А. Регулювання проводиться в режимі ручного дугового зварювання, а максимальний діаметр електродів 5 мм. Основною перевагою даної моделі є її низьке енергоспоживання і робота навіть з перепадом в 160-240 Вольт.
Ця модель інвертора підтримує такі функції як:
«Arc Force» : для запобігання залипання в момент відриву краплі металу струм зростає до оптимального значення.
«Hot start» (гарячий старт): для підпалу електрода подаються максимальна величина струму.
«Anti-Sticking» : при короткому замиканні зварювальний струм знижується до мінімуму.
Також варто відзначити, що для зручності зберігання і транспортування в комплекті йде пластиковий кейс. Збірка Китай. Гарантійний термін 3 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAISER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 280 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга холостого ходу | 75 В |
| Номінальна споживана потужність | 7 кВА |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Коефіцієнт корисної дії | 60 % |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 12 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Висота | 18 мм |
- Ціна: 3 300 ₴




