Характеристики:
- Тип акумулятора - Li-Ion
- Номінальна напруга - 12 B
- Ємність акумулятора - 1,3 А·год
- Час зарядки акумулятора - 60 хв
- Число обертів холостого ходу (передача I / II) - 0-350 / 0-1350 хвˉ¹
- Тип патрона - Швидкозатискний патрон
- Діапазон затиску свердлильного патрона - 0,8-10 мм
- Діапазон зміни крутного моменту - 0,7-20 / 0,7-5 Нм
- Макс. діаметр свердління в дереві - 16 мм
- Макс. діаметр свердління в сталі - 6 мм
- Макс. діаметр шурупів - 5 мм
- Вага - 1,6 кг
Особливості:
- електронне регулювання швидкості
- регулювання обертального моменту
- 2 режими роботи (дриль, шуруповерт)
- швидкозарядний пристрій
- знижена передача
- гумова накладка на рукоятці
- LED підсвічування
- індикатор заряду батареї
- реверс
Комплектація:
- Акумуляторний дриль-шуруповерт - 1 шт.
- Інструкція з експлуатації - 1 шт.
- Викрутка-вставка (двостороння) - 1 шт.
- Зарядний пристрій - 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 19 |
| Максимальний крутний момент | 20 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1350 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 1.3 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування кількості обертів | Так |
| Підсвічування для робочих зон | Так |
| Тормоз двигуна | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴












