-30%

ТехАС TAOE-S6 безщіткова акумуляторна ланцюгова пила + TAOE-TP1 телескопічна штанга (15см, 2Аг, кейс) ТАОЕ-S6
4 000 ₴
2 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00226
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна ланцюгова пила Texac TOAE-S6 має безщітковий двигун, що є довговічним та менше вимагає обслуговування. Також, важливо відзначити безключову систему натягування ланцюга, яка спрощує процес регулювання та підтримки ланцюга. При цьому, можливість використання пили до 100 разів, або до 90 хвилин безперервної роботи на одному заряді акумулятора, що робить її досить продуктивним і економічним інструментом для різання деревини та інших потреб. Довжина різу 14см, змащування ланцюга - ручне. Гарантія офіційна 36 місяців!
Комплектація:
- пилка 1шт,
- телескопічна штанга TAOE-TP13-2, довжина 1.3-2м. (також підходить під секатор Tехас ТАОЕ-PS25)
- акумулятор 2Аг- 1шт,
- ланцюг 1шт,
- шина 1шт,
- зарядка з індикатором,
- кейс,
- набір ключів,
- інструкція з гарантійним талоном.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | ТехАС |
| Країна виробник | Україна |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 152 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 м/сек |
| Кількість обертів | 5000 об/хв |
| Вага | 1.15 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 2 хв |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Тип | Акумуляторна пила |
| Розташування зубців | Двостороннє |
| Глибина пропилювання | 140 мм |
| Напруга | 20 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тріумф ланцюга | Так |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴








