Безщіткова акумуляторна пилка ТехАС TAOE-S8 - дивовижна знахідка та потужна модель!
Перше, що варте уваги, це металевий корпус та шестерні. Вони роблять пилку міцною та надійною, що гарантує довгу службу. А завдяки автоматичному змащуванню ланцюга, ви завжди матимете гарне мастило для більш ефективної роботи.
Швидкість 4600 об/хв (10м/с) дозволяє вам швидко і легко різати дерево. А довжина шини 20 см забезпечує зручність роботи у важкодоступних місцях.
Друге - це плавний пуск та миттєва зупинка ланцюга. Завдяки цим функціям, ви можете контролювати роботу пили та уникати нещасних випадків.
ТехАС TAOE-S8, ця модель – одна з найкращих на ринку. Вона не тільки потужна та надійна, але й легка у використанні.
Так що, якщо ви потребуєте надійного інструменту, безщіткова акумуляторна пилка ТехАС TAOE-S8 – ваш вибір! Не пропустіть можливість придбати цю дивовижну пилку і зробити свою роботу простіше і швидше.
В нашому магазині ви можете придбати додатковий запасний ланцюг та шину.
Гарантія офіційна 36 місяців. За додатковою інформацією про звертатися.
Комплектація:
-
Акумуляторна ланцюгова пилка ТехАС TAOE-S8 - 1 од.
-
Акумуляторна батарея TAOE-B810 (8Аг) - 1 од.
-
Зарядний пристрій TAOE-С2 - 1 од.
-
Набір інструментів для обслуговування інструменту
-
Інструкція та гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | ТехАС |
| Країна виробник | Україна |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 202 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 10 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 100 мл |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розташування зубців | Двостороннє |
| Потужність двигуна, Вт | 1000 |
| Глибина пропилювання | 180 мм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 150 хв |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Загальні | |
| Напруга | 20 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тріумф ланцюга | Так |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
- Ціна: 5 300 ₴









