
Газонокосарка акумуляторна SEQUOIA SBL4037B-E2W (40V, 37см, 6 положень)
9 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 40372
- +380 (67) 584-96-20
Акумуляторна газонокосарка SEQUOIA SBL4037B-E2W чудово підійде для жіночого колективу. Ця модель, набагато легша ніж бензинова по вазі та в принципі, у догляді та обслуговуванні. Великий плюс у газонці, що не потрібно слідкувати за дротом! Для ділянки на не велику площу, приблизно 5-6 соток газону. Таку площу ви покосите за 30 хвилин. Легко зібрати за малюнками та порадами у інструкції. Також вас дуже порадує система зміни рівня косіння, плавний та зручний перемикач. Зарядний пристрій заряджає одразу два акумулятори. Косилка має безщітковий двигун, тому вона достатньо тихенько працює, звук навіть приємний.
Технічні характеристики SBL4037B-E2W
|
· Виробник |
|
|
· Двигун |
Безщітковий |
|
· Тип газонокосарки |
акумуляторна |
|
· Тип акумулятора |
Li-Ion |
|
· Ємність акумулятора, Аг |
|
|
· Ширина косіння, см |
|
|
· Висота косіння |
6 положень, 25-75 |
|
· Регулювання висоти косіння |
Центральна |
|
· Бічний викид трави |
|
|
· Режим мульчування |
|
|
· Привід руху (самохідна) |
|
|
· Матеріал корпуса |
|
|
· Об’єм травозбірника |
37 |
|
· Травозбірник |
|
|
· Колеса передні/задні |
150/200, мм |
|
· Вага, кг |
|
|
· Комплектація |
✔ Акумулятор - 2 шт (4 Аг) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Рекомендована площа | 500 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 370 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 35 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Пластик |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | З акумулятором і зарядним пристроєм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
- Ціна: 9 999 ₴











