Топ

CROWN CT13034 Кутова шліфмашина (1300Вт, 8500об/хв)
2 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13034
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристи болгарки CROWN CT13034:
- Потужність: 1,3 кВт
- Оборотів: 8500 хв-1
- Сила струму при напрузі: 220-230 5,7 А
- Макс. Ø ріжучого диска: 180 мм
- Макс. Ø шліфувального круга: 180 мм
- Макс. Ø гумової шліфувальної пластини: 180 мм
- Макс. Ø круглої дротяної щітки: 75 мм
- Макс. Ø чашкової дротяної щітки: 75 мм
- Вага: 3,6 кг
- Гарантія офіційна 3 роки!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 180 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴


