
Акумуляторна кутова шліфмашина Техас TAOE-AG125-1 (d:125мм, три режими швидкості, без АКБ)
2 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 11125
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості та переваги акумуляторної шліфмашини Техас TAOE-AG125-1
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Техас TAOE-AG125-1 працює від акумуляторів лінійки ONE ENERGY. Дана модель болгарки оснащена безщітковим двигуном, який має збільшену потужність та великий ККД, що забезпечує тривалу продуктивність інструменту під навантаженням та трьома режимами швидкості - 5000 / 6500 / 8500 об/хв. Розмір корпусу в обхваті частини мотору складає лише 53 мм, та 42 мм у руків’ї.
Гарантія офіційна на території України 36 місяців!
Характеристики:
- Тип акумулятора: Li-Ion лінійки ONE ENERGY (TAOE-B410, TAOE-B610)
- Номінальна напруга: 20 В
- Рекомендована ємність акумулятора для ефективної роботи: 4 та 6 Аг
- Три режими швидкості - 5000 / 6500 / 8500 об/хвˉ¹
- Різьба шпинделя M10/M14
- Макс. Ø відрізного диска: 115/125 мм
- Макс. Ø шліфувального диска: 115/125 мм
- Макс. Ø дискової дротяної щітки: 65/75 мм
- Макс. Ø чашеподібної дротяної щітки: 65/75 мм
- Вага без АКБ: 1,2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТехАС |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування кількості обертів | Так |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Незахищена муфта | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴







