!!! При замовленні комплекту тример акумуляторний CROWN CT29012HX + батарея CROWN CAB204014XE (4Аг) + зарядний пристрій CAC202001X ціна акційна 4350 грн.
Технічні характеристики акумуляторного тримера CROWN CT29012HX:
- Номінальна напруга 20 V
- Для ефективого використання сумісні акумулятори 4 Аг
- Швидкіст обертів 7500 хв-1
- Ширина зони скошування 305 мм.
- Вага 1,9 кг
Особливості:
- Телескопічна штанга, яку можна подовжувати на 35 см
- Допоміжна ручка з регульованим кутом нахилу.
- Налаштування кута нахилу до 90 градусів
- Низький рівень вібраця під час роботи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Ширина скошування ліски | 305 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Довжина | 1070 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана ручка | Так |
| Регулювання ручки за висотою | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴










