-15%

Технічні характеристики електролобзика DWT STSP04-55 DV:
- Номінальна потужність 400 Вт
- Сила струму при напрузі 220-230 В 2 A
- Число ходів холостого ходу 800-3000 хвˉ¹
- Довжина ходу пильного полотна 18 мм
- Макс. ріжуча здатність в дереві 65 мм
- Макс. ріжуча здатність в алюмінії 10 мм
- Ріж. здатність в сталі 6 мм
- Максимальний нахил корпусу (ліворуч/праворуч) 45° / 45°
- Вага 1.5 кг
Особливості електролобзика DWT STSP04-55 DV:
- регулювання обертів
- 6-х ступінчастий регулятор
- регулювання кута нахилу пропилу
- легка заміна пильного полотна
- захист від випадкового пуску
Інтернет-магазин https://r-tool.com.ua/ua/ - офіційний дилер DWT в Україні, в якому представлений повний каталог оригінальної сертифікованої продукції. Електролобзик DWT STSP04-55 DV - гарантійний термін обслуговування 2 роки, доставка по території України. Актуальні, конкурентоспроможні ціни, кваліфікована консультація, оперативна відправка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Довжина ходу пилки | 18 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Матеріал підошви | Сталь |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 55 мм |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 10 мм |
| Максимальна глибина пропілу (кольорового металу) | 10 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 6 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 3 |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴











