АКУМУЛЯТОРНИЙ ШУРУПОВЕРТ TAOE-CD33 від відомого українського бренду ТехАС
Серед великої різноманітності вибору покупця пропонується шуруповерт TAOE-CD33, який обладнаний електродвигуном потужністю 180 Вт, якого вистачає для використання вдома, в гаражі, на дачі. Шуруповерт з легкістю проробляє отвори в дереві, металі, швидко укручує і викручує шурупи, гвинти.Незамінним помічником у збірці щойно купленого шафи, столу, комода і інших корпусних меблів.
Вбудована акумуляторна батарея Li-Ion ємністю 2.0 Ач робить інструмент мобільним і дозволяє проводити роботи там, де немає електроенергії. Завдяки легкій вазі і відсутності електропроводу, працювати дрилем можна на даху будинку, в глибокому підвалі та інших важкодоступних місцях. Ємність акумуляторної батареї дозволяє закрутити від 200 до 250 шурупів. Для зручності товар укомплектований двома батареями. Поки одна працює разом з інструментом, інша заряджається за допомогою швидкозарядний пристрою.
Зручна обрезиненная рукоятка дозволяє надійно тримати в руці дриль. Світлодіодне підсвічування добре висвітлює робочу зону. Двошвидкісний металевий редуктор забезпечує інструменту універсальність - на високих швидкостях свердлити отвори, на малих - вкручуються і викручуються шурупи. Патрон швидкого затиску забезпечує легку і невимушену заміну свердел. Електродвигун приладу з функцією електронного гальма забезпечує миттєву зупинку, що забезпечує безпеку при роботі з інструментом і економію часу - не потрібно чекати, поки свердло саме зупиниться після виключення дрилі. У комплект поставки інструменту входять:
- дриль-шуруповерт TAOE-CD33;
- дві акумуляторні батареї 2.0 Аг;
- зарядний пристрій;
- кейс;
- інструкція з експлуатації та гарантій талон.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | ТехАС |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 25 |
| Максимальний крутний момент | 33 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1450 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час зарядки акумулятора | 1.5 годин |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування кількості обертів | Так |
| Підсвічування для робочих зон | Так |
| Тормоз двигуна | Так |
| Прорізнена рукоятка | Так |
- Ціна: 1 499 ₴



