-1%

Техас ТА-01-421 SPC потужна болгарка з регулятором обертів (950Вт, 3000-10000об/хв) Texac TA-01-42
1 314 ₴
1 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: ТА-01-421 SPC
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні переваги кутової шліфмашини Tех.AC ТА-01-421 SPC:
Плавний пуск зменшує навантаження на мережу при запуску. Немає ривка на початку роботи.
Регулювання оборотів відбувається за допомогою покрокового зміни швидкості від 1 до 6, від 3000 до 10000 об/хв. Таким чином користувач виставляє необхідну кількість обертів для виконання робіт по обробці металу.
Підтримка обертів під навантаженням - ця функція захищає від перепадів швидкості, які можуть привести до механічного пошкодження диска або його руйнування. При виконанні робіт з матеріалом різної щільності кількість оборотів буде підтримуватися на стабільному рівні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТехАС |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір цанги | 22.2 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування кількості обертів | Так |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴







