Газонокосарка електрична Einhell GC-EM 1032 – чудовий імпортний варіант для середніх площ газонів до 300 м.кв. Обладнана електричним двигуном потужністю 1000 Вт, вона практично безшумно та якісно виконує свою роботу, обертаючи гостро заточені лопаті сталевого ножа зі швидкістю 3500 об/хв. Не випускаючи вихлопних газів, вона є екологічно безпечною.
Вага 10 кг дає моделі чудову маневриність та дозволяє легко косити траву в важкодоступних місцях під кущами, в завдяки великим колесам - легкопрохідна по нерівному рельєфу.
Рукоятка за потреби складається для транспортування. Викид трави здійснюється назад у компактний травозбірник об'ємом 40 л, виконаний з високоякісного пластика.
Ширина скошування електричної газонокосарки Einhell GC-EM 1032 становить 30 см, що робить її прохідною у вузьких місцях газонів та ділянках ландшафту. Пристрій має 5 положень ріжучого майданчика щодо землі, що визначає висоту скошування від 25 до 60 мм. Розмір коліс 140 мм.
Газонокосарки Einhell GC-EM 1032 абсолютно не вибаглива в обслуговуванні.
На газонокосарки Einhell GC-EM 1032 поширюється гарантія 36 місяців, що діє на всій території України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Рекомендована площа | 300 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Висота скошування | 60 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Матеріал деки | Пластик |
| Швидкість обертання ножів | 3300 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 86 дБ |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3300 об/хв |
- Ціна: 3 199 ₴








Відправка з 06 квітня 2026