Техас ТА-РС500 - ручний електричний фарбопульт, який використовують для швидкого нанесення фарби за допомогою струменя повітря. Інструмент дозволяє рівно розпиляти шар фарби, лаку або іншої речовини на поверхню будівлі, пофарбувати огорожу, меблі або інші предмети. Потужність двигуна 500Вт, об`єм бака 800мл, продуктивність 900мл/хв, максимальна в`язкість 70din, 2 форсунки - 1,8 та 2,6мм, три форми факелу, довжина кабелю 2м. Гарантія офіційна 3 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | ТехАС |
| Країна виробник | Україна |
| Продуктивність фарбопульта | 1 літр/хв |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Діаметр сопла | 1.8 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.8 л |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна в'язкість рідини по DIN | 70 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴




