Газонокосарка SEQUOIA SELM1737 – чудовий та надіний варіант для середніх площ газонів. Обладнана електричним двигуном потужністю 1700 Вт, вона практично безшумно та якісно виконує свою роботу, обертаючи гостро заточені лопаті сталевого ножа зі швидкістю 3300 об/хв. Не випускаючи вихлопних газів, вона є екологічно безпечною.
Вага 12 кг дає моделі чудову маневреність, а її ідеальна форма дозволяє легко косити траву у важкодоступних місцях під кущами.
Рукоятка за потреби складається для транспортування. Викид трави здійснюється назад у компактний травозбірник об'ємом 30 л, із металевого каркасу, обтягнутого напівпрозорою тканиною, що дає можливість бачити наповненість мішка.
Ширина скошування електричної газонокосарки SEQUOIA SELM1737 становить 37 см, що робить її прохідною у вузьких місцях газонів та ділянках ландшафту.
Пристрій має 5 положень ріжучого майданчика щодо землі, що визначає висоту скошування – 25-75 мм. Регулювання висоти косіння централізоване. Розмір коліс 135 та 155 мм.
Модель абсолютно не вибаглива в обслуговуванні. На газонокосарки SEQUOIA SELM1737 поширюється гарантія 24 місяців, що діє на всій території України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Рекомендована площа | 400 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 370 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Викид скошеної трави | Задній викид |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Швидкість обертання ножів | 3300 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3300 об/хв |
- Ціна: 4 699 ₴











