
Зварювальний апарат Техас ТА-MIG280 (280А/7,6кВт/10,5кг)
9 000 ₴
8 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00280
- +380 (67) 584-96-20
Однофазний переносний напівавтоматичний зварювальний апарат Техас ТА-MIG280 - це сучасні зварювальні технології в одному багатофункційному зварювальному апараті. Призначений апарат для виконання зварювальних робіт в одному з трьох режимів. Для виконання зварювальних робіт по тонкому металу, де потрібно акуратний зварений шов, застосовується режим MIG-MAG/MMА/TIG LIFT, виконуючи зварювальні роботи із застосуванням суцільного зварювального дроту в газовому середовищі, так і без неї. Для ручного дугового зварювання електродом, що плавиться застосовується режим ММА з використанням штучного електрода діаметром до 5 мм.
Діапазон регулювання зварювального струму у даній моделі Техас становить в режимі MIG-MAG, MМA: 40-280 Ампер. Такі параметри дозволяють працювати з матеріалом різної товщини, шви виходять акуратними без пошкодження матеріалу.
Якісний механізм подачі зварювального дроту, виготовлений із металевого сплаву. Залежно від проведених робіт напівавтоматичним зварювальним апаратом Техас ТА-MIG280, оператор регулює інтенсивність подачі дроту до місця проведення зварювання. Для зручності напівавтоматичний зварювальний апарат комплектується змінним роликом під дріт 0.6 та 1,2 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | ТехАС |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 280 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 40 А |
| Номінальна споживана потужність | 7.6 кВт |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Максимальний діаметр дроту | 1.2 мм |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Механізм подачі дроту | Метал |
| Тип підключення рукава | Євро роз'єм |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 30 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 5 кг |
| Мінімальна швидкість подачі дроту | 0.8 м/хв |
| Максимальна швидкість подачі дроту | 24 м/хв |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Вага | 11 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 190 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Висота | 300 мм |
- Ціна: 8 000 ₴










