
Зварювальний напівавтомат Texас TA-MIG240 (2В1, 240А, на 1кг) ТехАС ТА-MIG240
3 800 ₴
3 485 ₴
- Готово до відправки
- Код: TA-MIG240
- +380 (67) 584-96-20
Особливості та режими роботи
Зварювальний напівавтомат Тех.АС ТА-MIG240 чудовий багатофункціональний зварювальний апарат, призначений для виконання зварювальних робіт з трьома режимами. Для виконання зварювальних робіт по тонкому металу, де потрібно акуратний зварювальний шов, застосовується режим MIG/MMА/TIG LIFT, виконуючи зварювальні роботи із застосуванням суцільного зварювального дроту FLUX. Для ручного дугового зварювання електродом, що плавиться застосовується режим ММА з використанням штучного електрода діаметром до 4 мм.
На лицьовій панелі зварювального апарату Тех.АС ТА-MIG240, розташоване керування для максимального комфорту та контролю процесу зварювання.
За допомогою розташованих двох регулювань, оператор здійснює виставлення необхідного режиму.
- зварювальний дріт 0.8 та 1.0 мм
- режими зварювання MIG FLUX/MMА/Lift -TIG.
- подача дроту здійснюється в автоматичному режимі.
- вага 3.8 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | ТехАС |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 240 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 40 А |
| Номінальна споживана потужність | 6.6 кВт |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Максимальний діаметр дроту | 1 мм |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Тип підключення рукава | ПДГ роз'єм |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -5 град. |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 1 кг |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Вага | 3.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 195 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Висота | 260 мм |
- Ціна: 3 485 ₴










