
DWT DS-250 GS потужний заточний верстат (250Вт, d-150мм, Ø12.7/32мм)
3 000 ₴
- Під замовлення
- Код: 00250
Відправка з 06 квітня 2026- +380 (67) 584-96-20
DWT DS-250 GS - потужний заточний верстат, напівпрофесійного класу (Semi-Pro), з асинхронним електродвигуном і паралельними абразивними дисками різної зернистості, оснащених захисними кожухами й екранами , а також опорними пластинами. Заточувальні верстати DWT, призначені для виконання різноманітних заточувальних та шліфувальних робіт, зачистки від іржі, прецизійної заточки і правки ріжучої кромки, а також видалення задирок, зняття фаски, шліфування поверхонь і полірувальні роботи.
Заточной станок оснащений високотехнологічним асинхронним електродвигуном потужністю 250 Вт. Ротор ідеально збалансований в два етапи і має посадку через підшипники з гумовими втулками, що запобігають провертання в корпусі. Двигун розвиває до 2950 оборотів в хвилину, відрізняється тихою роботою і мінімальним рівнем вібрації. Точило комплектується абразивними дисками діаметром 150 мм (посадка Ø 12.7/32мм, товщина 20 та 40 мм). DWT DS-150 KS оснащений заточувальні дисками різної зернистості, дозволяючи одночасно проводити грубу обробку і точну доведення ріжучої кромки. Шпиндель має стандартне різьблення М12, різнобічне напрямок, перешкоджає випадковому відкручування фіксують гайок.
Комплектація:
- Електроточило
- Абразивний диск 2шт.
- Опорна пластина 2шт.
- Захисний екран 2шт.
- Комплект кріплення
- Інструкція по експлуатації та гарантійний талон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Споживана потужність | 250 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 12.7 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 250 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 9 кг |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 24 мм |
| Додаткові параметри | |
| Кількість дисків | 2 шт. |
| Товщина диска | 20 мм |
- Ціна: 3 000 ₴







