
Шліфувальна машина для стін та стелі CROWN CT13608L BMC
8 550 ₴
5 950 ₴
- Готово до відправки
- Код: CT13608L
- +380 (67) 584-96-20
Загальний опис шліфмашини для стін CROWN CT13608L BMC
Шліфмашина CROWN CT13608L BMC - професійний інструмент для обробки стін та стелі під час проведення ремонтних робіт. Дана модель дозволяє проводити як грубу обробку шліфувальними дисками, так і тонке полірування. Зміна шліфувального кругу відбувається за пару секунд завдяки системі кріплення з липучкою. Шліфувальна машина CROWN CT13608L BMC має вбудований регулятор обертів, що дозволяє контролювати оберти двигуна в залежності від матеріалу, що обробляється. Відмінною особливістю серії шліфувальних машин для стін CROWN є кругове LED-підсвічування зі спеціальним розсіювачем, який збільшує освітлення робочої області та зменшує втому очей.
Шліфмашина для обробки стін CROWN CT13608L BMC поставляється в захисному кейсі з набором аксесуарів, що дозволяє відразу розпочати роботу.
Основні переваги шліфувальної машини CROWN CT13608L BMC:
- 3 роки – офіційна гарантія
- 750 Вт – максимальна потужність
- 215 мм – максимальний діаметр диска
- Регулювання обертів - 5 вбудованих режимів
- 800 - 1750 об/хв - швидкість обертання головки
- Система плавного запуску
- Телескопічна ручка - довжина регулюється до 170 см
- Вбудована система автоматичного видалення пилу
- Поворотна головка із системою фіксації заданого кута обробки
- Кожух головки зі знімним сегментом для обробки внутрішніх кутів приміщення
- Кругове LED-підсвічування робочої зони з розсіювачем
- 4,5 кг - вага шліфувальної машини
- 9 кг - вага шліфмашини з аксесуарами в кейсі
Комплектація:
- Шліфмашина CROWN CT13608L BMC
- Гофрований шланг 2 м
- Адаптер для підключення шланга
- Наплічний мішок для збору пилу.
- Шліфувальний папір 4 шт.
- Комплект запасних щіток для двигуна
- Г-подібний шестигранний ключ
- Інструкція
- Кейс для зберігання та транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1600 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 215 мм |
| Вага | 9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Підсвічування для робочих зон | Так |
- Ціна: 5 950 ₴










