Топ
-18%

Потужна акумуляторна ланцюгова пила ТехАС ТАОЕ-S16 (40V, 40см) TexAC TAOE-S16
8 500 ₴
7 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: ТАОЕ-S16,B410,C4
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Переваги акумуляторної ланцюгової пили ТехАС ТАОЕ-S16:
1. Основною перевагою є безщітковий двигун:
- Ефективність- зменшена втрата енергії, порівняно із традиційними щітковими електродвигунами.
- Довговічність - відсутність щіток означає менше зносу та механічних частин, що сприяє більшій тривалості служби безщіткових електродвигунів.
- Менше обслуговування - він не вимагає заміни щіток, що зменшує необхідність в обслуговуванні.
- Висока потужність - безщітковий електродвигун забезпечує високий рівень потужності при порівняно невеликому розмірі та вазі.
- Ці фактори роблять пилу ТехАС ТАОЕ-S16 популярною в застосуванні, де важлива ефективність та довговічність.
2. Мобільність - безпровідний дизайн забезпечує легку переноску та роботу в різних місцях без обмежень електричного кабелю.
3. Екологічність - зменшення викидів і немає необхідності в бензині, що робить її екологічно чистішою та менш шкідливою для навколишнього середовища.
4. Менше шуму та вібрації - менш гучна, ніж бензинові аналоги, і має менше вібрацій, що забезпечує більший комфорт під час роботи.
5. Зручність обслуговування - вона не вимагає тієї самої кількості обслуговування, що й бензинові пилки (немає потреби в суміші пального з мастилом).
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- ланцюгової пили ТехАС ТАОЕ-S16 - 1шт.,
- акумуляторна батарея 4Аг, TAOE-B410 - 2шт.,
- зарядний пристрій 4Аг, TAOE-C4 - 1шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | ТехАС |
| Країна виробник | Україна |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 40 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 20 м/сек |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 250 мл |
| Рівень шуму | 86 дБ |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 5 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип товару | Акумуляторна ланцюгова |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тріумф ланцюга | Так |
| Коригування кількості обертів | Так |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 000 ₴






