
CROWN CT13497-125R кутова шліфмашинка (860Вт, плавний пуск)
2 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13497
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кутова шліфмашина CROWN CT13497-125R, професійного класу. Переваги: плавний пуск, 860 Вт, максимальний діаметр диска 125 мм, максимальні оберти диска 11000 об./хв, максимальний ступінь захисту, корпус виготовлений із якісного пластику, високоміцні металеві шестерні, редуктор із магнієвого сплаву, легкий доступ для заміни. Загалом... болгарка CROWN CT13497-125R чудово впорається з важкою роботою, де іншим не до снаги!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 860 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 125 мм |
| Довжина щітки | 75 мм |
| Діаметр щітки | 75 мм |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴



