
CROWN CT19030 MC Паяльник для пластикових труб (800 Вт, d:20-32)
1 000 ₴
- В наявності
- Код: CT19030
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паяльник для пластикових труб CROWN CT19032 MC має потужність 800 Вт, що є відмінним показником для швидкого та рівномірного нагрівання до 300 градусів зварювальних насадок. Паяльник поставляється в заводському металевому кейсі у повній комплектації з повним пакетом документів, що гарантують оригінал якості інструменту.
Комплектація:
-
Паяльник - 1шт.
-
Насадки для муфт та труб - 3 комп. (d: 20, 25, 32).
-
Ключ шестигранний з викруткою.
-
Підставка.
-
Металевий кейс.
-
Інструкція та гарантійний талон.
Офіційна гарантія 36 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Швейцарія |
| Виробник | Crown |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 800 Вт |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 20 мм |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 32 мм |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Нагрівач з тефлоновим покриттям | Так |
| Транспортний ящик для зварювальної машини та комплектуючих | Так |
| Система контролю зварювального процесу | Температура нагрівального елемента |
| Довжина мережевого кабелю | 1.5 м |
| Максимальна загальна вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Час розігріву | 2.5 хв |
| Тип нагріву | Періодичне |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Висота | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴








