Паяльник для пластикових труб CROWN CT19029 має потужність 2000 Вт, що є відмінним показником для швидкого та рівномірного нагрівання зварювальних насадок. Паяльник поставляється в заводському металевому кейсі у повній комплектації з повним пакетом документів, що гарантують оригінал якості інструменту.
Комплектація:
-
Паяльник - 1шт.
-
Насадки для муфт та труб - 6 комп. (d: 20, 25, 32, 40, 50, 63).
-
Ключ шестигранний з викруткою.
-
Ножиці для пластикових труб.
-
Рулетка.
-
Рівень.
-
Рукавиці.
-
Металевий кейс.
-
Інструкція та гарантійний талон.
Офіційна гарантія 36 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Швейцарія |
| Виробник | Crown |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 20 мм |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 63 мм |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Нагрівач з тефлоновим покриттям | Так |
| Транспортний ящик для зварювальної машини та комплектуючих | Так |
| Система контролю зварювального процесу | Температура нагрівального елемента |
| Захист від перевантаження | Так |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Максимальна загальна вага | 3.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Час розігріву | 2.5 хв |
| Тип нагріву | Періодичне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 194 ₴







