
Професійний перфоратор CROWN CT18211 BMC (800Вт/2.8Дж)
2 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: CT18211
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійний перфоратор CROWN CT18211 BMC (800Вт/2.8Дж). Надійний 3 режимний перфоратор під патрон SDS-Plus для універсального використання на виробництві та в побуті. Свердління в кам’яній кладці, цеглі і бетоні, а також в інших матеріалах (при правильному виборі режиму роботи). Установка долота/піки для легкого довбання по штукатурці, плитці, цеглі і бетону ), а також установка бурів SDS-Plus для різних матеріалів. Висока енергія удару 2,8 Дж для свердління отворів діаметром до 24 мм в кам’яній кладці, цеглі і бетоні. Компактна легка конструкція і ергономічний дизайн з хорошим балансом інструменту для максимально комфортної роботи користувача. Зручна пускова клавіша з продуманим перемикачем напрямку обертання (реверс). Запобіжна муфта захищає від раптової зупинки при заклинювання бура під час свердління. Довгий термін служби завдяки міцним і довговічним компонентам. Кабель живлення довжиною 2 м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Максимальна сила удару | 2.8 Дж. |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування кількості обертів | Так |
| Незахищена муфта | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴


