-8%

CROWN CT15287 електролобзик 550Вт, 3 роки гарантії
1 520 ₴
1 395 ₴
- Готово до відправки
- Код: CT15287
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електролобзик CROWN CT15287 може виконати прямі, фігурні різи та різ під кутом. Компактний 550 Вт двигун дає гарний баланс між потужністю та розміром.
Особливості електролобзика CROWN CT15287
- CROWN CT15287 – професійна лобзикова пилка з двигуном потужністю 550 Вт.
- Він має компактну конструкцію, що забезпечує його універсальне використання.
- Ідеально підібрана ергономічна форма ручки забезпечує надійний та зручний хват.
- Гумові накладки на поверхні запобігають ковзанню руки та гасять вібрації, знижуючи втому користувача.
- Регулювання маятникового ходу збільшує швидкість різання лобзиком і забезпечує роботу з різними матеріалами.
- Функція обдування повітрям очищає лінію різу від пилу, покращуючи видимість робочої зони.
- Полотна фіксуються без ключа, що полегшує їхню заміну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Довжина ходу пилки | 19 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Матеріал підошви | Сталь |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 65 мм |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 10 мм |
| Максимальна глибина пропілу (кольорового металу) | 10 мм |
| Максимальна глибина пропілу (міді) | 10 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 6 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 3 |
| Здув тирси | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування кількості обертів | Так |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 395 ₴











