Особливості фрезера DWT OF-1050 V
✔ Потужний двигун здатний утримувати обороти від 12000-30000 хвˉ¹ постійно високими, не залишаючи після проходу фрезою відколів і нерівностей.
✔ Інструмент здатний виконувати роботи з фрезерування різної складності, обробляти кромки, виготовляти пази, фігурні фланці і багато іншого.
✔ Потужний двигун 1050 Вт дозволяє працювати з великими фрезами. Безпечний вимикач з блокуванням від випадкового включення.
✔ Алюмінієва підошва - надійна і довговічна.
✔ Антистатична накладка на підошві покращує контакт інструменту з робочою поверхнею і не пошкоджує оброблюваної поверхні.
✔ 3-х позиційне попереднє встановлення глибини фрезерування для багатоступеневих операцій.
✔ Блокування шпинделя для швидкої зміни фрез.
✔ Регулювання числа обертів для якісної обробки всіх типів матеріалів.
✔ Два типи цанг - 6 та 8 мм.
Комплектація
Вертикально-фрезерна машина 1 шт.
Інструкція з експлуатації 1 шт.
Інструкція з експлуатації 1 шт.
Копіювальна втулка з гвинтами 1 шт.
Ключ рожковий 1 шт.
Кришка для видалення пилу 1 шт.
Паралельний упор 1 шт.
Перехідник для підключення пилососа 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування кількості обертів | Так |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
- Ціна: 3 500 ₴





