Номінальна потужність 1050 Вт
Сила струму при напрузі 220-230 В 4.8 A
Число обертів холостого ходу 1100 хвˉ¹
Число ударів 3400 хвˉ¹
Енергія одного удару 4,5 Дж
Тип патрона SDS PLUS
Макс. діаметр свердління у бетоні 26 мм
Макс. діаметр свердління сталі 13 мм
Макс. діаметр свердління у дереві 40 мм.
Вага 4,5 кг.
Функціональні особливості
- 3 режими роботи (свердління, свердління з ударом, довбання)
- запобіжна муфта
- металевий корпус
- патрон SDS Plus
Комплектація
- перфоратор
- Інструкція з експлуатації
- додаткова рукоятка
- свердла (3 шт.)
- зубило піку
- зубило плоске
- пиловловлювач
- контейнер зі змащенням
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1100 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4350 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 4.5 Дж. |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Запобіжна муфта | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Незахищена муфта | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 000 ₴






