| Характеристики TExAC ТА-01-721 | |
| Площа обігріву | 30 м2 |
| Потужність | 2000 Вт |
| Напруга | 220-230 В |
| Продуктивність | 118м.к/год |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний тен |
| Кількість режимів | 3 |
| 1 режим | Вентилятор |
| 2 режим | 1000Вт (50% потужності) |
| 3 режим | 2000Вт (100% потужності) |
| Довжина кабелю | 1,4м |
| Вага | 1,6кг |
| Гарантія | 36місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ТехАС |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Регулювання швидкості | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Довжина мережевого шнура | 1.4 м |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴








